ويژگى هاى مكان نصب پنجره یو پی وی سی

13 خرداد 1396 نوشته شده توسط مدیر سایت
امتیاز دادن به این مطلب
(5 رای)

بطور معمول فریم انتظار درب و پنجره يوپى وى سى از قوطی آهنی با ضخامت حداقل mm30 × 60 که به صورت تراز و بدون خمیدگی و پیچیدگی در محل نصب پنجره ها نصب گردیده است و....

یا از سطح سنگ تراز که پنجره ها بر روی آن قرار می گیرد استفاده مى شود . البته قوطی آهنی نسبت به سنگ تراز ارجح است و نصب پنجره ها سریعتر و تمیزتر بر روی آن صورت می گیرد .

در صورت ایجاد فریم انتظار باید در نظر داشته باشیم پیچ نصب حداقل 2 سانتی متر در فریم آهنی فرو می رود . گاه مشاهده می شود که داخل فریم انتظار را با سیمان پر می کنند این موضوع موجب جلوگیری از فرو رفتن پیچ در فریم می شود و ممکن است مانع اتصال صحیح و محکم پنجره به فریم شود در ضمن علاوه بر اینکه زمان نصب را طولانی می کند هزینه نصب را نیز بالا می برد .

در صورتی که در نظر دارید داخل فریم انتظار را پر نمایید بهتر است از فومهای مخصوص نصب استفاده نمایید.البته در فریم های توکار هیچ لزومی به پر کردن فریم نیست . در فریم های روکار از قبیل فریم های فرانسوی یا فریمهایی که در طبقه های اول ساختمان به منظور نصب حفاظ روکار نصب شده اند برای جلوگیری از انتقال دما پر کردن فریم با فوم تاحدودی از انتقال دما و صدا از طریق فریم جلوگیری می کند البته باید در نظر داشت که این فوم ها قابلیت اشتعال داشته و درجاها و زمانهایی که احتمال آتش گرفتن آنها می باشد نباید استفاده شوند . به طور مثال اگر پس از پرکردن فوم در فریمها به منظور نصب حفاظ جوشکاری شود احتمال آتش گرفتن فوم و خروج دود از منافذ فریم وجود دارد .

21271 بار خوانده شده آخرین ویرایش در جمعه, 12 خرداد 1396 23:43
برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید