نکاتی موثر در مورد فروش موفق

20 خرداد 1396 نوشته شده توسط مدیر سایت
امتیاز دادن به این مطلب
(4 رای)

بازاریابی پارتیزانی یا چریکی ایده های هوشمندانه را به فروش و سود آوری تبدیل میکند و روشی نامنظم و نامتعارف در تبلیغات است که بر پایه نواوری و شکستن ..........

نکاتی موثر در مورد فروش موفق

بازاریابی پارتیزانی یا چریکی ایده های هوشمندانه را به فروش و سود آوری تبدیل میکند و روشی نامنظم و نامتعارف در تبلیغات است که بر پایه نواوری و شکستن ساختارهای سنتی استوار شده ومحور اصلی آن خلاقیت است و باعث ازبین بردن یکنواختی تبلیغات ، وایجاد جنب و جوش حیرت انگیز درمخاطب میگردد و دست به کشف ارتباط میان محصول و زندگی روز مره مردم زده و ارتباط برند را با مردم میسازد.

 

اکثر فروشندگان خرید نکردن مشتری را براساس فرضیه های ذهن خودتوجیه میکنند اما باید بدانند مشتریان براساس رفتار های غیر کلامی ( زبان بدن ) فروشندگان قضاوت وتصمیم گیری میکنند نه براساس آنچه فروشنده به زبان می آورد. بخاطر داشته باشیم تاثیر مهارت های غیرکلامی 5 برابر بیشتر از مهارت های کلامی بر روی مشتریان است وفروشندگانی که به مهارت های غیر کلامی ( زبان بدن) اشنا هستند ارتباط اثر بخش تر بر مشتریان خود دارند.

 

قانون 70/30  بازاریابی مدرن میگوید فروشنده باید 70درصد گوش کند و 30 درصد حرف بزند والبته حرف زدن نیز فقط باید سوال پرسیدن به قصد رفع ابهام وکمک به مشتری جهت رفع نیاز اوباشد ونه تبلیغ کردن وآزردن مشتری..

 

خدمت گرایی یکی از عوامل موفقیت در سازمان هاست وسازمان های خدمت گرا بعداز فروش محصول پیگیر نظر مشتری هستند ورضایت مندی مشتری را استعلام میگیرند وپاسخ دو سوال مهم خود را نیز در فرم ارزیابی مشتریان بدست می آورند سوال اول چنانچه قرار باشد مشتری یکبار دیگر خرید داشته باشد آیا به سراغ انها می آید ؟ وسوال دوم آیا مشتری انها را به مشتریان دیگر  معرفی میکند؟

 

30558 بار خوانده شده آخرین ویرایش در شنبه, 20 خرداد 1396 00:25
برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید