دلایل استفاده از گالوانیزه در پروفیل ها

دلایل استفاده از گالوانیزه در پروفیل ها دلایل استفاده از گالوانیزه در پروفیل ها
06 خرداد 1396 نوشته شده توسط مدیر سایت
امتیاز دادن به این مطلب
(2 رای)

گالوانیزه استارکچر اصلی پنجره دوجداره upvc بوده و به هیچ وجه و در هیچ شرایطی برای پروفیل‌ها قابل حذف نیست. وظایف گالوانیزه در تصویر فوق به اختصار توضیح داده شده است. شکل و ضخامت گالوانیزه تابع ابعاد پنجره ...

نوع بازشو، فشار باد در طبقات و اهمیت امنیت می باشد. متاسفانه این روزها استفاده از گالوانیزه‌های غیر استاندارد از لحاظ ابعاد و ضخامت بسیار مرسوم شده است و هشداری به تمام مصرف کننده ها می تواند باشد.

شکل گالوانیزه باید به نوعی باشد که حداکثر لقی داخل پروفیل از هر طرف حداکثر یک میل بوده و حداکثر ضخامت پروفیل در طبقات اول که فشار کمتری دارند یک میلی متر و هر چه طبقات افزایش می یابد این ضخامت افزایش یابد. هر چه عرض بازشو شما بیشتر باشد و یا به جای بازشو از پروفیل درب استفاده کنید ضخامت گالوانیزه باید بیشتر شود.

به شما توصیه می کنیم هرگز پنجره‌ یا بازشویی را با هر توجیهی بدون گالوانیزه نپذیرید چرا که هیچ پایه علمی ندارند و به شما اطلاع می دهیم که هیچ یک از سیستم‌های پیشرفته بدون گالوانیزه تا امروز وارد نشده و در ورت ورود هم قیمت بسیار بالایی دارند و عملا توجیه اقتصادی برای تولید در شرایط ایران را ندارند.    

18809 بار خوانده شده آخرین ویرایش در شنبه, 06 خرداد 1396 02:45
مطالب بیشتر در این گروه: چگونگی نگهداری از پنجره های UPVC »
برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید